כל הדרכים לחזק את התשוקה בזוגיות ארוכת שנים

כל הדרכים לחזק את התשוקה בזוגיות ארוכת שנים

אם אתם זוג שכבר נמצא שנים רבות ביחד, בין אם יש לכם ילדים או שלא, אין ספק שהשגרה עושה את שלה ולאו דווקא לטובה. וזה לא שאין יתרונות בזוגיות ארוכת שנים, יש לא מעט בהם בעיקר תחושת היציבות והבטחון שבני הזוג אמורים להרגיש, זה שאין בדידות ויש כתף תומכת ואחרים… אבל אי אפשר להתעלם מזה שהשגרה חונקת ולא פעם משעממת והאמת? היא לא צריכה להיות ככה. אפשר לחדש את הנעורים ואפשר להכניס טעם ועניין לזוגיות. אז הנה כמה טיפים להחזרת התשוקה והאינטימיות כמו גם החזרת החברות ותחושת הביחד

להחזיר את האינטימיות

אחד הדברים שהכי נפגעים במהלך השנים אם לא מחדשים ומשמרים היא האינטימיות במיטה. השנים מתקדמות להן ואיתן הגוף ולא פעם המשיכה, ויש זוגות שכמעט לא נמצאים באינטימיות לאחר שהם כבר שנים רבות ביחד. החדשות הטובות הן שאפשר להחזיר את התשוקה, אפשר להחזיר את המשיכה המינית ואפשר להחזיר את הגלגל אחורה. כך לדוגמא אם הייתם נוהגים לקיים יחסים במקומות שונים ולא רק בבית, זה הזמן להכין רשימה ולחדש אך המנהג. ומה עם צעצועי מין? כניסה לחנות כזו ובחירה של מה שמדליק את בני הזוג יכולים לעשות את העבודה מצוין. אז קדימה, קבלו אומץ ותיכנסו. רוב הסיכויים שלא תצטערו על כך. 

להחזיר את התחביבים של פעם

אם אתם רוצים לרענן את הזוגיות שלכם, להחזיר את התשוקה ולעורר את האהבה אחת הדרכים הטובות ביותר לנצח את השגרה היא לגרום למוח לעשות קישורים ואין כמו תחביבים של פעם בשביל שהוא ייזכר למה בחרתם בבן או בת הזוג. לכל זוג היו בעבר תחביבים שונים ואל התחביבים האלו אפשר לחזור. כך לדוגמא אם אהבתם לעשות ספורט ביחד, אם תחזרו לזה גם תרוויחו בריאות וגם תרוויחו זוגיות. אם אתם כבר לא בגיל המתאים לספורט מאומץ כמו פעם, גם הליכה משותפת יכולה לעשות את העבודה. גם תחביבים אחרים כמו בישול, ביקור בקולנוע ואחרים יכולים לעשות פלאים.

כל הדרכים לחזק את התשוקה בזוגיות ארוכת שנים

צאו לחופשה משותפת

בשביל לצאת מהשגרה ולהעיר את הזוגיות צריך לא פעם לברוח ממה שמכירים, ממה שקיים סביבנו. במילים אחרות, אתם חייבים לצאת לחופשה, לבחור במקום שתיהנו ממנו ובעיקר תתרחקו מהשיממון היום יומי שלכם, מה שבוודאי יתרום לזוגיות שלכם. אם אתם אוהבים לנסוע לחו"ל והרבה זמן לא עשיתם את זה ויש לכם כמובן את התקציב, זה יכול להיות בוסט מעולה לביחד שלכם. אבל גם אם לא, גם אם התקציב שלכם נמוך כרגע יש מספיק אפשרויות לחופשה בלי לפשוט את הרגל. יש אכסניות ואם אתם ממש קלילים, גם קמפינג יכול להתאים לכם. אז קדימה למה אתם מחכים? צאו כבר לחופשה ותעירו את התשוקה והזוגיות גם אחרי כל השנים.

השארת תגובה