ממליצים

icon quote

ענת יקרה
ככל שעוברות השנים, אני מבינה יותר ויותר את הרבדים אליהם הגענו בתהליכים שעברתי איתך במסגרות השונות. ההקשבה שלך, הדיוק בשאלות, ההמתנה הסבלנית, הניסיון שלך והמקצועיות, סייעו לי לחלץ בעצמי תשובות, שלא צפו בכל דרך אחרת. הרגשתי מוחזקת וזה מה שהייתי צריכה, את המקום האחד הבטוח, השקט הלא שופט.
מילים לא יצליחו לתאר את תרומתך לחיי
אוהבת,

 

עופרה בן יעקב
icon quote

השתתפתי בכמה קבוצות הדרכה של ענת. לענת יש יכולת מדהימה לשאול שאלות משמעותיות ולהוביל את המשתתפות לתובנות עמוקות. במהלך מפגשי ההדרכה היא משלבת טכניקות עבודה שונות תוך הדגמה והתנסות. כל מפגש היה עבורי חוויה מרתקת ומלמדת ובלי ספק איפשר לי להתפתח אישית ומקצועית

רונית שי
icon quote

ענת יקרה,
נראה שחווית הצמיחה שלי להיות מאמנת תמיד תהיה כרוכה בשמך. תודה לך על ההובלה בדרך המתפתחת ועולה להיות מאמנת מקצועית ומדויקת. על חוסר הפשרות במקום שאין להתפשר ועל הגמישות במקום בו נדרשה גמישות. תודה על הזמינות והכנות, על היושרה ומאור הפנים, על היותך כתובת ראשונה להתייעצות גם הרבה אחרי שסיימנו את ההדרכה הרשמית.
לי ברור שתמיד יש לי לאן לחזור ובמי להתייעץ.
תודה!!
אורית אלון

אורית אלון
icon quote

ענת קראוז, מאמנת מלאת ניסיון. חדה, כנה ומלאה בחוכמה. החכמתי מכל מפגש עימה. בכל מפגש הצליחה תוך שאלת שאלות להציב בפני מראה ולהאיר לי את הדרך כמאמנת וכאדם.
אלופה.

רונית ריקלין
icon quote

ענת יקרה , השתתפתי בכמה הדרכות שלך , החל מתחילת לימודי האימון וגם לאורך השנים. הייתה לי חוויה להשתתף בכל ההדרכות המקצועיות, החווייתיות והתורמות שבניצוחך. את יסודית, מכילה, רגישה וסוחפת ואני מודה לך על מי שאת ועל תרומתך לי אישית.
בהצלחה
דליה זמיר

דליה זמיר
icon quote

ענת יקרה
את אדם מיוחד ואמיתי, הצלחת לחדור את השריון העבה שלי בדרכך הרכה, החכמה, האוהבת והמקצועית.
עזרת לי ללמוד כל כך הרבה על עצמי, עזרת לי לבחור.
בתהליך שעברתי איתך קיבלתי מתנה גדולה שתלווה אותי כל חיי ועל כך תודה מקרב לב.

באהבה גדולה, שרית
icon quote

ענת ליוותה אותי כסופרווייזרית במסלול הכשרת מאמנים. אני שמח על המתנה שנפלה בחלקי (!), שכן היכולות שלה לשקף ולמקד כמו גם לפרגן ולהעצים הפכו אותי למאמן טוב יותר. ענת אפשרה לי לזהות את האותנטיות שלי, אבחנה בצורה מדויקת את האוטומטים שלי, וסייעה לי בהיפוך הפרדיגמות שלי. בזכות זה המתמנים שלי בעבר ובהווה נהנים ממאמן קשוב ומכיל, פתוח ונקי משיפוטיות. כך שענת מבחינתי היא לא 'תחנה בזמן', אלא מגדלור שמראה לי את הדרך בעשייה האימונית היומיומית שלי".

ליאור רוזנטל
icon quote

ענת יקרה,
תודה על האימון המדהים והמעצים. אני מרגישה שחוויתי חוויה מעצימה, מעשירה ומהנה. עברתי תהליך בו למדתי אודותי והתנהלות חי בפרק זמן כה קצר נתת לי כלים וכוח שילוו אותי בחיי. נתת לי להבין שיש תמיד דרך אחרת לראות את הדברים בצורה ברורה ופשוטה וצריך תמיד לעשות. ענת את עבורי מודל. את חכמה, רגישה, בעלת יכולת הכלה. למדתי ממך המון. להיות אצלך באימון זוהי זכות אדירה.

לילי כהן